Ласкаво просимо на наш сайт!

Ми сподіваємося, що інформація та інструменти, які Ви знайдете тут, полегшать Ваш перехід в канадське суспільство. KУІС імміграційна служба є некомерційною організацією спільноти, яка надає допомогу іммігрантам віком понад 35 років та підтримуєтьмя за допомогою федерального та провінційного урядів і благодійних пожертв від нашої спільноти.
Наші послуги надаються англійською, українською, російською, польською та румунською мовами. Якщо Вам потрібна додаткова допомога, будь ласка,звертайтесь до нас.
Офіс в західному Торонто
2383 Bloor St. W (Second floor)
Toronto, Ontario
M6S 1P6 Canada

Тел: 416-767-4595
Факс: 416-767-2658
cuias@cuias.org
Години праці:
Пон- П’ят: 9am-5pm
Офіс в North York
540 Finch Ave. W. Unit 131
Toronto, Ontario
M2R 1N7 Canada

Тел: 416-225-0511
Факс: 416-225-5008
cuias@cuias.org
Години праці:
Пон- П’ят: 9:30am-5pm

Generic placeholder image
Інформація за
Поселення та Адаптацію

Канадсько-Українська Імміграційна Служба (CUIAS Immigrant Services) надає широкий спектр безкоштовних та компетентних порад від фахівців. Це джерело достовірної інформації та професійної допомоги.

Generic placeholder image
Працевлаштування
Пошук роботи може бути складним і важким завданням, особливо для новоприбулих. Пошук роботи в своїй галузі може зайняти деякий час. З чого почати? Як повинно виглядати ваше резюме? Що робити, якщо ви не маєте досвіду роботи в Канаді?

Сторінка працевлаштування

Generic placeholder image
Імміграція
Більшість інформації щодо канадських імміграційних програм є доступною на державному сайті


Generic placeholder image

Наші Послуги та Програми

Послуги, що надаються під час поселення в Канаді

  • Адаптація та безкоштовні послуги після прибуття до Канади
  • Консультації з питань повсякденного життя (пошук житла, оформлення дітей до школи, відкриття банківського рахунку, охорона здоров’я тощо)
  • Заповнення необхідних аплікацій та форм (SIN, OHIP, субсидій на дітей, субсидій на житло і садочок, Welcome Policy, OW, ODSP, пенсії)
  • Відновлення загублених або викрадених документів (PR cards, landed documents)
  • Допомога у справах з Canada Revenue Agency (переклади, написання листів)
  • Стратегії пошуку роботи (дослідження ринку праці, написання резюме, підготовка до співбесід)

Повернутися вгору


Generic placeholder image

Інформація

З великими просторами і порівняно невеликою кількістю населення, Канада є країною краси, процвітання і багатства, де люди можуть насолоджуватися високою якістю освіти, охорони здоров’я, безпеки та економічної стабільності.
Якщо у Вас є запитання з приводу Вашого нового життя в Канаді, запишітся на прийом з одним із наших консультантів у CUIAS який буде радий надати Вам інформацію про життя новоприбулих в Канаді . Інформація на спеціально виділеній сторінці допоможе Вам зробити правильні кроки після прибуття до Канади.

Повернутися вгору


Generic placeholder image

Працевлаштування

Пошук роботи може бути складним і важким завданням, особливо для новоприбулих. Пошук роботи в своїй галузі може зайняти деякий час. З чого почати? Як повинно виглядати ваше резюме? Що робити, якщо ви не маєте досвіду роботи в Канаді? Це основні загальні питання, які ви можете мати. У розділі працевлаштування ви можете прочитати чого очікувати, поради щодо резюме, сайти пошуку роботи, ресурси зайнятості праці та про ваші права на роботі. Також не забудьте відвідати нашу сторінку новин щоб дізнатися про ексклюзивні вакансії, оголошення та ще багато цікавого.

Повернутися вгору


Generic placeholder image

Імміграція

Більшість інформації щодо канадських імміграційних програм є доступною на державному сайті Citizenship and Immigration Canada website.

Ми також можемо надати Вам консультацю щодо:

· Системи імміграції “Express Entry” та оцінити Ваші шанси на імміграцію
· Сімейного спонсорства
· Продовження туристичних, студентських та робочих віз

Повернутися вгору