Generic placeholder imageІмміграційні Програми

Як я можу подати заявку на імміграцію до Канади?


Громадянство та імміграція Канади (Citizenship and Immigration Canada) встановлює імміграційну політику і приймає рішення про те, хто може в’їхати в Канаду.

Якщо ви хочете іммігрувати в Канаду, вам необхідно звернутися в Citizenship and Immigration Canada. Тип програми на яку ви подаєте заяву, залежить від імміграційної категорії, яку ви хочете застосувати.
 
 

Імміграційні Категорії
Ви можете подати заяву на постійне місце проживання за наступними категоріями:

 
Ви можете подати заяву на тимчасове проживання за наступними категоріями:

Право на обрання

Всі заявки оцінюються за конкретними вимогами і правилами.

Ви повинні відповідати до певних вимог по стану здоров’я і безпеки. Наприклад, ви мусите пройти медичне обстеження та пред’явити записи про арешт або засудження.

Citizenship and Immigration Canada також може взяти вас на інтерв’ю або запросити іншу документацію.

Як подавати заяву

Більшість імміграційних програм зроблені за межами Канади, але деякі з них можуть бути зроблені в Канаді при певних обставинах.

Відвідайте веб-сайт Citizenship and Immigration Canada для отримання додаткової інформації про те, як подати заявку і де відправити заяву.

Зазвичай, ви повинні заплатити за кожну аплікацію окремо, яку ви подаєте. Якщо ваша заявка відхилена, ви не отримаєте повернення аплікацій. Інформація та інша допомога у відділеннях Citizenship and Immigration Canada є безкоштовною.

Якщо ви перебуваєте в Канаді, ви можете зателефонувати до Citizenship and Immigration Canada Call Centre для отримання додаткової інформації про ситуацію на 1-888-242-2100. Ви також можете отримати асистента від розрахункового агентства. Щоб знайти розрахункове агентство в вашому регіоні, перейдіть на послуги Services Near Me.

Для отримання додаткової інформації
    Come to Canada – Якщо ви хочете приїхати в Канаду, цей сайт допоможе вам зрозуміти, які ваші варіанти і як їх застосовувати. Це джерело корисне для людей, які хочуть іммігрувати, навчатися, працювати або відвідати Канаду. Цей ресурс від громадянства та імміграції Канади.
    Canadian Embassy, High Commission or Consulate – список канадських офісів візи за межами Канади.
    Immigration and Refugee Board (IRB) – незалежний судовий орган, який відповідає за слухання клопотань біженців та звернення.
    Canada Border Services Agency – відповідає за прикордонні служби, митниці та забезпечення дотримання деяких законів про імміграцію в Канаді.

* Інформація надходить з settlement.org

Ви також можете знайти більш детальну інформацію з офіційного сайту Отримати індивідуальний план врегулювання