Generic placeholder imageКурси англійської мови

Уже протягом 20-ти років КУІС проводить курси англійської мови в рамках програми LINC. Наші викладачі є висококваліфікованими фахівцями з практичним досвідом роботи більше 25 років. Під час занять для студентів діє садочок з догляду за їхніми дітьми. Наша мовна школа розташована за такою адресою:


2383 Bloor St. West
(Jane St. and Bloor St. W)

Денна програма з 9:00 до 2:30
 • Рівні 1-7
 • Спеціалізовані курси для людей старшого віку
 • Садочок для дітей віком 2-5 років
 • Мовні сертифікати для подання на громадянство
Вечірня програма з 6:30 до 9:00 вечора
 • Рівні 1-7
 • Письмові класи: середній / високий рівні
 • Pозмовні класи з граматичним нахилом
 • Англійська для працевлаштування
 • Сертифікати для подання на громадянство
 • Що таке LINC?

  LINC (Language Instruction for Newcomers to Canada)

  • LINC- це безкоштовна програма для вивчення англійської мови для дорослих. Дана програма фінансується Immigration, Refugees and Citizenship Canada.
  • LINC пропонує денні та вечірні класи. Деякі центри мають садочки з догляду за дітьми для батьків, які навчаються.
  • Щоб вивчати мову з програмою LINC, Ви повинні:– Бути постійним мешканцем Канади (Permanent Resident) або мати позитивне рішення про статус біженця (Convention Refugee Status), або перебувати в процесі отримання статусу постійного резидента і мати при собі лист від Міністерства Імміграції Канади, що підтверджує дозвіл на навчання– Бути віком від 18 років– Пройти тест на визначення рівня знань англійської мови в YMCA Language Assessment Centre.
  • Ви не маєте право вчитися в LINC школі, якщо ви:– Громадянин Канади (Citizen)– Заявник у справах біженців (Refugee Claimant)

   – Тимчасовий резидент (наприклад, турист, або маєте робочу чи студентську візу)

  Якщо Ви хочете зареєструватись на наші курси LINC, дзвоніть до нас або зайдіть до нашого офісу з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00. Телефон: 416-767-0870.

  Що таке ESL?

  ESL– English as a Second Language (Англійська як друга мова)

  Існують ESL програми кількох видів. Вони призначені для людей з різними цілями і рівнем володіння англійською мовою. Перш за все, дізнайтеся яка програма вас більш за все цікавить:

  • Навчання з покращення мови (Enhanced Language Training) – це програма для дорослих, котра забезпечує підвищений рівень мовних знань у конкретній спеціальності. ELT є особливо корисною для міжнародно-кваліфікованих фахівців.
  • Програма набутих навичок (English linked skills programs) – дана програма допомагає учням розвинути навички англійської мови під час вивчення інших ділових або технічних навичок, таких, як набір тексту або інших навичок роботи з комп’ютером.
  • Розвиток англійської граматики (English Literacy Development) – програма передбачає заняття для людей, які розмовляють іншою мовою, окрім англійської та не вміють досконало читати або писати будь-якою іншою мовою. Уроки граматики допомагають покращити рівень читання, письма, а також дають основні математичні навички англійською.
  • Англійська для людей зі спеціальними потребами – це програма вивчення англійської мови, адаптована до спеціального емоційного або фізичного стану або особливих потреб учнів.
  • Англійська для спеціальних цілей – це класи, які зосереджуються на мовних навичках, пов’язаних з конкретними областями, які Вас цікавлять (наприклад, професія, академічне читання і письмо).
  • Програми підготовки з пошуку роботи – це ESL програми, які забезпечують навчання для тих, хто готується до роботи.
  • Заняття з конкретної мовної підготовки (OSLT– Occupation-specific Language Training) це програма, котра допомагає новоприбулим розвинути мову в тій сфері, котра їм буде потрібна для подальшої роботи. OSLT особливо корисна для міжнародно-кваліфікованих фахівців.
  • Приватні ESL програми – це заняття в приватних мовних школах. Вони в основному орієнтовані на відвідувачів Канади та іноземних студентів. Як правило, дані заняття є платними.
  • Підготовчі курси для TOEFL або IELTS – дана програма спеціалізується в допомозі по підготовці до певних англійських мовних тестів.
  • Як правило, ESL курси безкоштовні для:

  Громадянин Канади (Citizens)

  Заявників на статус біженця чи осіб зі статусом біженця (Refugee claimants та Convention Refugees)

  Якщо Ви зацікавленні зареєструватися на ESL курси, звертайтеся в наш офіс з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 5:00 або дзвоніть нам: 416-767-4595.

  Інші види тестування знання англійської мови

  Нижче вказаний список деяких видів мовних тестів, результати яких приймаються у більшості коледжів, університетів та органів сертифікації. Перед тим як реєструватись, перевірте, котрий саме тест і які результати приймає потрібна Вам установа. Дані тестування є платними, їхня вартість від $160 до $300.

  TOEFL

  TOEFL – Test of English as a Foreign Language


  TOEFL

   • інтернет тест (іBT: internet-based test), за допомогою якого перевіряються чотири основні мовні навички: читання, аудіювання, розмова і письмо. Він містить інформацію про Вашу здатність спілкуватись та приймати участь в академічному середовищі.
   TOEFL тест на папері з кількома варіантами відповідей (PBT: paper-based test), який досі використовується деякими установами. Тест складається з трьох частин: аудіювання, письмо і розуміння прочитаного. Ви повинні також пройти тест письмової англійської (TWE).

  IELTS

  IELTS – International English Language Testing System


  IELTS

   охоплює всі 4 навички мови: аудіювання, читання, письмо та розмова. Даний тест доступний у двох форматах: Академічна та Загальна підготовки. Усі кандидати проходять однаковий модуль з аудіювання та розмови. Для читання та письма, Ви можете обрати академічну або загальну підготовку. IELTS визнаний університетами та роботодавцями у багатьох країнах. Він також визнається деякими професійними організаціями, імміграційними органами та іншими державними установами.

  MELAB

  MELAB- Michigan English Language Assessment Battery


  MELAB

   це тест англійської мови в паперовому форматі, який приймається багатьма університетами, коледжами та професійними організаціями Канади і США. Він дає змогу перевірити чотири основні мовні навички.

  CELPIP

  CELPIP-Canadian English Language Proficiency Index Program


  CELPIP

   • is an English language proficiency test designated by

  Immigration, Refugees and Citizenship Canada (IRCC).

  There are two versions of the CELPIP Test: the CELPIP-General це тест володіння англійською мовою, створений Міністерством Імміграції Канади (IRCC).
  Існує дві версії тесту CELPIP: CELPIP-General Test та CELPIP-General LS Test. Перший оцінює читання, письмо, аудіювання і розмовні навички, а другий тест визначає лише розмовні навички та аудіювання. CELPIP передбачає можливість здавати усі секції тесту за допомогою комп’ютера з використанням мікрофону та навушників.