Generic placeholder imageСтандарти працевлаштування

 • Закон про працю (ESA) – це закон, який встановлює стандарти для справедливої ​​і безпечної праці на робочих місцях в провінції Онтаріо. ESA включає в себе наступні правила, які роботодавці повинні слідувати:
   
  · Робочі години
  · Мінімальна заробітна плата і понаднормові години
  · Святкові дні
  · Відпустка
  · Припинення виплати
   
  Settlement.org розробила документ Ваші права на робочому місці на різних мовах.
   

 • Якщо ви відчуваєте, що ваш роботодавець обійшовся з вами несправедливо або не заплатив вам протягом декількох годин, що ви працювали, ви можете подати скаргу до Міністерства праці Онтаріо. Читайте детальніше про те, коли подавати позов.
   

 • Як працівник в Онтаріо, у вас є права для здоров’я і безпеки відповідно до Occupational Health and Safety Act. Відповідно до цього Закону, ви маєте право відмовитися від роботи, якщо ви вважаєте її небезпечною.
   

 • Також роботодавці не мають права вас дискримінувати. Це означає, що роботодавці не можуть ставитися до вас по-іншому залежно від вашого віку, раси, етнічного походження, релігії, статі, інвалідності або сексуальної орієнтації. Вони відомі як захищені права. Кодекс прав людини Онтаріо має повний перелік захищених прав.
   

 • Читайте детальніше про дискримінацію на робочому місці і що ви можете зробити, якщо ви зіткнулися з дискримінацією на роботі на settlement.org