Generic placeholder image Працевлаштування


Пошук роботи може бути складним і важким завданням, особливо для новоприбулих. Пошук роботи в своїй галузі може зайняти деякий час. З чого почати? Як повинно виглядати ваше резюме? Що робити, якщо ви не маєте досвіду роботи в Канаді? Це основні загальні питання, які ви можете мати. У цьому розділі ви можете прочитати чого очікувати, поради поради щодо резюме, сайти пошуку роботи, ресурси зайнятості праці та про ваші права на роботі.


Якщо у вас є питання про прийом на роботу, зверніться до наших консультантів, які можуть надати вам керівництво та допомогу, а також направити вас на відповідні ресурси по пошуку роботи: 416-767-4595

Тенденції ринку праці
Для отримання додаткової інформації
    • Ontario Job Futures – надає загальне уявлення про працевлаштування в Онтаріо та інформацію про основні тенденції в економіці та опис професій.
    • Job Bank – використовуючи цей вебсайт, можна знайти свою професію в Канаді, з’ясувати чи підлягає професія вимогам і отримати інформацію на ринку праці.
    • Інновації, наука і економічний розвиток Канади (Innovation, Science and Economic Development Canada) – дуже великий і корисний сайт, який може бути використаний як джерело досліджень для малого бізнесу і людей, що шукають інформацію про ринок праці. Включає в себе профілі промисловості, а також інформацію про імпорт та експорт продуктів і багато іншого.
    • Employability Skills 2000+ – описує найважливіші навички, які роботодавці шукають. Розроблена Conference Board Канади.