Generic placeholder imageПочаток бізнесу

Хочете бути босом і працювати скільки хочете? Ідея розпочати свій бізнес є привабливою для багатьох людей, і може принести прибуток. Існує багато інформації і ресурсів, доступних в Інтернеті, які допоможуть вам зорієнтуватися. У вас є 3 варіанти:

   
  1) Почати свій бізнес

  Це найскладніший варіант. Ви повинні будете зробити ваші дослідження, придумати ідею і бізнес-план, продавати ваш продукт (и) або послуги, і шукати клієнтів.
   
  2) Купити готовий бізнес

  Цей варіант має свої переваги, такі як вже установлену клієнтуру і існуючу практику ведення бізнесу. Але, ви повинні проаналізувати, чому бізнес продається, і що він насправді коштує, а також наскільки перспективний він буде в майбутньому.
   
  3) Почати франшизу

  Франшиза – це дозвіл фізичній особі або компанії, що дозволяє їм здійснювати конкретну комерційну діяльність (товари або послуги). Фрачайзінг компанія (франчайзер) продає бізнеси або бренди для малих бізнесменів. Як правило, франчайзер поставляє продукти, матеріали та інформацію про те, як управляти бізнесом. Франчайзі (ви) погоджуєтеся з тим, щоб виключно володіти продуктом і управляти бізнесом відповідно до стандартів франчайзера. Ця опція дає вам змогу управляти незалежним бізнесом і можливість працювати у великій компанії.
   

IЯкщо ви хочете отримати більше інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами і
ми будемо раді Вам допомогти: 416-767-4595

Де я можу отримати допомогу, щоб почати свій бізнес?
Почніть свій бізнес в Онтаріо – включає в себе різні веб-сайти і посилання в тому числі поради як почати бізнес, що потрібно враховувати, і Путівник для Бізнесменів в Онтаріо.
 
ONE (Онтарійська Мережа Підприємців)
 
Settlement.org надає список веб-сайтів і центрів, які допомагають почати власний бізнес.
 
Інвестиції в інноваційні програми – Ця урядова федеральна програма надає фінансову допомогу новим бізнесам до $1 млн. доларів, щоб допомогти оплатити деякі витрати, такі як оплата робочої сили, купівля матеріалів.